logo farma noe
facebook
facebook
agroturystyka

Regulamin

Regulamin rezerwacji

  • Rezerwacji wstępnej można dokonać drogą telefoniczną lub mailową, lub przez portale rezerwacji online.
  • Rezerwacja staje się gwarantowana po dokonaniu przedpłaty w wysokości 50% ceny pobytu.
  • Rezerwację gwarantowaną potwierdzamy po odnotowaniu wpłaty na koncie, lub otrzymaniu od Państwa potwierdzenia wpłaty. Niedokonanie płatności skutkuje anulacją rezerwacji. Czas na wpłatę przedpłaty najczęściej wynosi 2 dni, lecz każdorazowo podany jest w mailu z rezerwacją wstępną.
    Opłata za pobyt, pozostała do zapłaty po uwzględnieniu kwoty przedpłaty, dokonywana jest gotówką w dniu przyjazdu.
  • W przypadku rezygnacji z pobytu objętego rezerwacją – przedpłata podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji na min. 60 dni przed planowanym przyjazdem. W przypadku rezygnacji na mniej niż 60 dni przed przyjazdem przedpłata nie podlega zwrotowi. Zasady te nie dotyczą Bożego Narodzenia,
  • W przypadku skrócenia pobytu objętego rezerwacją należność za niewykorzystane dni nie podlega zwrotowi.

Regulamin obiektu

Regulamin korzystania z obiektu FARMA NOE Doba hotelowa zaczyna się o 15.00 i trwa do 12.00
Jeśli w dniu wyjazdu nie przyjeżdżają goście, istnieje możliwość przedłużenia doby.
ZWIERZĘTA
Akceptujemy psy i małe zwierzęta domowe.
Zwierzęta nie mogą być puszczane wolno na terenie bez asysty właścicieli.Za wszelkie szkody i zniszczenia oraz sprzątanie po zwierzętach odpowiadają właściciele.
DZIECI
Dzieci i młodzież mogą przebywać na terenie obiektu jedynie pod opieką dorosłych. Korzystanie z kąpieli w jeziorze oraz ze sprzętu wodnego musi bezwzględnie odbywać się przy asyście osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
ODWIEDZINY OSÓB NIEZAMELDOWANYCH
Odwiedziny i przebywanie na terenie obiektu osób niezameldowanych wymaga wcześniejszego uzyskania zgody właściciela, w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata zgodnie z cennikiem wynajmu.
PALENIE TYTONIU
Na terenie obiektu, poza wyznaczonymi do tego miejscami, obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
HAŁAS I PIROTECHNIKA
Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz używania materiałów pirotechnicznych i innego rodzaju materiałów powodujących huk i hałas. Ze względu na zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie zwierzęta zabrania się również bardzo głośnego odtwarzania muzyki.
ZNISZCZENIA
W dniu przyjazdu pobierany jest depozyt w wysokości 300 zł na poczet ewentualnych szkód, zwracany do 24h po opuszczeniu obiektu.
W przypadku powstania zniszczeń w obiekcie z winy Klienta, zostanie on obciążony pełnymi kosztami przywrócenia obiektu do stanu sprzed powstania szkód.
PRZEBYWANIE W STAJNI
Przebywanie w stajni lub na padokach może odbywać się jedynie podczas obecności osób z obsługi.

KORZYSTANIE Z KĄPIELI I SPRZETU WODNEGO

W naszym jeziorze, względu na duża ilość glonów i obniżeniem się poziomu wody spowodowane upałami,  jest zakaz kąpieli. Ale w bliskiej odległości około 4 km od Farmy, jest piękne jezioro Kielskie gdzie można się kapać 😎🏊‍♂️.Ze sprzętu wodnego na naszym jeziorze można  korzystać bez ograniczeń.

Korzystanie ze sprzętu wodnego, powinno odbywać się w kamizelkach i na własną odpowiedzialność, na plaży nie ma ratownika.

Zobacz także inne galerie

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Zapraszamy do rezerwacji : mailem oraz telefonicznie : +48 509905400. +48 501191600 farmanoe@balt-tur.pl Nr rach. bank. 30 1910 1048 2786 0011 1785 0001 Santander Bank Balt-Tur Grupa Hotelowa Henryk Piękoś 81-868 SOPOT Al. Niepodległości 766 NIP 585 020 15 26